معرفی دستگاه لیزر گیاه ازالیا

نام علمی : Azalea

نام مرسوم : آزالیا یا این که آزاله ( خرزهره هندی )


خانواده &# چی چست ارومیه میزبان۵۰۰ هزار بوته انواع دستگاه لیزر و گیاه زینتی است ( Rhododendron )

دستگاه لیزر آزالیا فروش دستگاه لیزر آزالیا

آزاليا گياهي بوته اي و جزء خانواده روداندرونها ( Rhododendron ) است . گياهي است هميشه سبز و يا خزان دار كه در واريته هاي مختلفي ديده مي شود . اين گياه در خاكهاي اسيدي ( 4 . 5 – 6 ) و غني از مواد آلي همراه با زهكشي دلخواه , رشد مي كند . خاك هاي پيت ماس بهترين خاك براي رویش آزاليا بوده و يا مي اقتدار از ضايعات چاي براي توليد خاك آیتم نياز آزاليا استفاده نمود .

در فصلهایی که هوای نامساعد دارند آزالیا های پیشرس دستگاه لیزر برگ های خودر را چه معمولی و چه دوچندان با رنگ های تند و با تازگی به سناریو میگذارند .

هم اکنون 50 نوع آزالیای هندی موجود است که دستگاه لیزر دادن آنان از مردادماه در گونه های پیشرس مانند آزالیای پتریک و تا اردیبهشت در خصوص دیر دستگاه لیزر ها مانند آزالیای هگس و آزالیای ویولاسه آ و آزالیا ارنست تیه رز ادامه مییابد .

آزالیا های دستگاه لیزر خانه ای عموما از نوع آزالیای سیمسی که زادگاهش حوزه‌ سی چوآن در چین مرکزی است گرفته شده است و از این جور هنوز امکان بدست آوردن واریته های تازه با رنگهای جدید موجود هست . در حالتی‌که مکررا دیده شده‌است از یک نوع با رنگ قرمز رنگ ناگهان شاخه ای تازه با دستگاه لیزر های سپید یا قرمز رنگ که اساس یک واریته نو می‌تواند باشد بوجود آمده است . این نوع جهش ها چه شاخه ای چه ریشه ای موجب شده است که طی پنجاه سال صرفا از مدل آزالیا ورداینه آنا قریب به 30 واریته نو بدست آید .

فروش دستگاه لیزر آزالیا

پرورش آزالیا بسته به میزان مبنا نهال و بزرگی و کوچکی آن دو یا سه سال طول میکشد . این گیاه در ابتدا در خاک عادی پرورش می یابد و آن گاه آن‌ها‌را در دستگاه لیزر دانهایی که مخلوطی از خاک برگ و سوزنک های کاج و خزه دارد می کارند و در دور و اطراف گرم به عنوان مثال نزدیک رادیاتور ها قرار میدهند . گونه های پیشرس آزالیا باید در دمایی معادل 18 رتبه سانتیگراد محافظت شود . در حالی که انواع ازالیای دیر دستگاه لیزر را میتوان در دمای کمتری نگه داشت .

بنابر فراوانی و جلوه دستگاه لیزر ها و طراوت و تنوع دستگاه لیزر برگ ها آزالیا ها نیاز به دقت در حفظ بیشتری دارا هستند . آزالیای ژاپنی AZALEE Japonaise از نوع ابوستا وارژاپنیکا گرفته شده‌است و به نام کاروم خوانده میگردند . تفاوت آن با گونه های اشکال هندی در آن است که هیکل آنها درشت خیس و دستگاه لیزر ها و برگهای آن ظریفتر است لیکن تعداد دستگاه لیزر ها بیش تر و به رنگهای سرخ و بنفش زنده تروتمیز است .